Twój doradca

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od Pn. – Pt., w godzinach: 9-17.

firmy@jobmen.pl

(+48) 123 456 789

Znajdź szybko odpowiedź

Jak zalogować się do konta Pracodawcy?

Aby zalogować się do Konta Pracodawcy, przejdź do strony logowania.

Jeśli nie możesz zalogować się do Konta:

  • Sprawdź, czy logujesz się w sekcji dedykowanej pracodawcom a nie kandydatom – przy logo Jobmen.pl powinien widnieć dopisek „dla Firm”.
  • Jeśli otrzymujesz komunikat „Niepoprawny e-mail lub hasło”, skorzystaj z opcji „Zapomniałem hasła”, aby stworzyć nowe hasło.
  • Jeśli nie pamiętasz adresu e-mail, którego używałeś do logowania, napisz na adres firmy@jobmen.pl. W treści maila podaj NIP wraz z nazwą firmy oraz Twoje imię i nazwisko.

Jak zamówić ogłoszenie na Jobmen.pl?

Złożenie zamówienia na Jobmen.pl jest proste i przypomina zakupy w sklepie internetowym.

  1. Zacznij od założenia Konta Pracodawcy – Zarejestruj się
  2. Wprowadź treść oferty pracy w formularzu online
  3. Zapłać wygodnie online, korzystając z szybkiego przelewu lub płatności kartą

W jaki sposób mogę zapłacić za usługi Jobmen.pl?

Za usługi Jobmen.pl możesz zapłacić za pośrednictwem Tpay:

  • Kartą kredytową VISA, MasterCard
  • Szybkim przelewem elektronicznym
  • Zwykłym przelewem bankowym

Jak szybko zamówione ogłoszenie ukaże się na Jobmen.pl?

Twoje ogłoszenie zostanie opublikowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych od akceptacji zamówienia, czyli od momentu zaksięgowania płatności za ogłoszenie bądź przesłania nam bankowego potwierdzenia przelewu.

Pamiętaj! Każde ogłoszenie jest przed publikacją weryfikowane przez konsultantów Jobmen.pl, więc w razie niezgodności zamówionego ogłoszenia z Regulaminem świadczenie usług, czas publikacji może się wydłużyć.

Czy mogę zlecić Jobmen.pl znalezienie pracownika?

Nie. Portal Jobmen.pl zajmuje się wyłącznie publikacją ogłoszeń rekrutacyjnych. Na Jobmen.pl możesz opublikować ogłoszenie, zebrać CV od kandydatów, a następnie we własnym zakresie przeprowadzić ich selekcję i skontaktować się z wybranymi osobami.

Czy seriws oferuje bazę kandydatów, którą można przeglądać w poszukiwaniu pracownika?

Nie. Serwis Jobmen.pl nie oferuje bazy kandydatów.

Czy Jobmen.pl wystawia Faktury VAT?

Tak. Do każdego zamówienia wystawiamy Fakturę VAT.

Faktury VAT są wysyłane w formie elektronicznej do 30 min po opłaceniu zamówienia na adres e-mail osoby, która złożyła zamówienie. Dodatkowo są dostępne w Koncie Pracodawcy po zalogowaniu.

Kiedy i w jakiej formie otrzymam Fakturę VAT?

Faktury VAT są wysyłane w formie elektronicznej do 60 min po opłaceniu zamówienia na adres e-mail osoby, która złożyła zamówienie. Dodatkowo są dostępne w Koncie Pracodawcy po zalogowaniu.

Czy klauzule pod ogłoszeniem są wymagane?

Klauzula pod ogłoszeniem nie jest wymagana, jednak jest ona najprostszym sposobem na spełnienie obowiązku informacyjnego wobec kandydata.

Rekrutując nowego pracownika do Twojej firmy, musisz spełnić tzw. „obowiązek informacyjny” wobec kandydatów aplikujących na Twoją ofertę pracy. Gromadząc ich CV, stajesz się administratorem ich danych osobowych – w efekcie zostaje na Ciebie nałożony obowiązek poinformowania kandydatów m.in. w jakim celu i zakresie będziesz przetwarzać ich dane osobowe. Miejscem ich realizacji jest klauzula informacyjna dla kandydatów, którą możesz zamieścić „pod” ogłoszeniem.

Czy można wgrać ogłoszenie z gotowego pliku pdf, word itp.?

Nie można wgrać treści ogłoszenia z gotowego pliku. Aby opublikować ogłoszenie, wpisz lub skopiuj treść ogłoszenia do naszego formularza online

Czy w ogłoszeniu mogę podać adres e-mail, na który mają spływać zgłoszenia kandydatów?

Nie, w ogłoszeniu nie możesz podać adresu e-mail. Dla Twojej wygody i bezpieczeństwa przeprowadzanej rekrutacji wszystkie zgłoszenia kandydatów są bezpiecznie gromadzone w Koncie Pracodawcy. Możesz przeglądać je bezpośrednio w Koncie albo pobrać na swój komputer.
Przesyłanie